EDUKACINĖS PROGRAMOS

Visas edukacinias programas vedame tiek studijoje, tiek Jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat edukacijas vedame darželiuose ir mokyklose!

MOKSLININKO ŠOU  (EKSPERIMENTAI)

Vakarėlio metų atliksime 10 įdomių eksperimentų!

Ragausime ŠREKO gėrimą, kursime lavos lempą. bauginsime chameleoną piene. talpinsime kiaušinį butelyje, gaminsime spalvotus vulkanus, eksperimentuosime su skysčiais. išbandysime sausą ledą ir DŪMŲ BOMBĄ. Juos lydės įdomi ir naudinga informacija, smagūs pokštai bei gera nuotaika!

Programos trukmė: 1 val. 15 min.

Amžius 5+

TAPYBA SPALVOTU SMĖLIU

Tapyba spalvotu smėliu meninės raiškos priemonė skirta vaikams nuo 3 metų. Spalvoto smėlio tapyboje svarbu, pats procesas, o ne meniniai sugebėjimai.

Šis edukacinis užsiėmimas lavina vaizduotę, regą, smulkiąją motorika ir pojūčius. Pamokos metu vaikai išmoks naudotis spalvotu smėliu, derinti spalva. Taip pat išmoks spalvų maišymo paslapčių, pasigamins savo norimą eksperimentinę spalvą.  Vaikams  bus suteikti specialiai paruošti paveikslai, kuriuos jie spalvins ir galės pasilikti sau!

Programai amžiaus cenzas negalioja! Išlaisvinime vaikų kūrybiškumą!

Trukmė: apie 1 val.
Amžius: 3+

MUILO GAMYBA

Užsiėmimo metu vaikai susipažins su muilo atsiradimo istorija bei jo gamyba. Taip pat lavins savo meninius gebėjimus, išmoksime derinti spalvas ir patys gaminsite muilą. Užsiėmimo metu vaikai pasigamins 3-4 skirtingų spalvų ir kvapų muiliukus. Muilo gamybai naudojamos natūralios medžiagos, eteriniai aliejai ir natūralūs dažai.Kartu pažinsime natūralius kvapus, spalvų derinimo paslaptis. 

Trukmė: apie 1 val.
Amžius: 6+

LŪPŲ BALZAMO GAMYBA 

Lūpų balzamo gamyba gali būti dar viena smagi veikla, taip pat tai priemonė, kurią nesunkiai galima pasigaminti namų sąlygomis. Tai vienas populiariausių produktų, kurį žmonės gaminasi patys! 
Naudosime eterinius aliejus, vitaminą E, kvapus, kietuosius aliejus, bičių vašką ir fantaziją!
Kartu pasigaminsite nesudėtingus lūpų balzamus, kuriuos visuomet galėsite nesunkiai susimaišyti ir namuose.

Trukmė: apie 1 val.
Amžius: 6+

ŽVAKIŲ GAMYBA

Tiems, kurie niekada nedarė nieko panašaus, žvakių gamyba gali pasirodyti be galo sudėtingu ir sunkiu išbandymu, tačiau šis užsiėmimas yra labai paprastas. Į pagalbą pasitelksime fantaziją. Kartu susipažinsime su žvakių gamybos paslaptimis, istorija. Patys gaminsime kvepiančias, spalvomis ir raštais išmargintas žvakes indeliuose. Naudosime sojų vašką, kvapiu aliejus ir spalvas! Užsiėmimo metu vaikai pasigamins vieną skirtingų spalvų žvakę stikliniame inde.

Trukmė: apie 1 val.
Amžius: 6+

Tapyba ant vandens

Tai maloniai nuteikiantis, atpalaiduojantis nuo visų įkyrių minčių, paneriantis į tikrą meditaciją užsiėmimas ir smagiausia – tam nereikia jokių meninių sugebėjimų. Nepakartojamą piešinį galima sukurti vos per keletą minučių ir parsinešti jį namo! Piešimas ant vandens vaikui visada pavyksta, taigi jis nesijaudina dėl rezultato – atsipalaiduoja, pailsi, išlaisvina kūrybines galias. Šiuo menu užsiimantys vaikai stipriai į jį įsitraukia – itin aktyvūs nurimsta, o lėtesni – tampa aktyvesni.

Užsiėmimo metu vaikai tapys 3 piešinius, kuriuos galės parsinešti namo.

Mus rasite:

Laisvės al. 99C, Kaunas

 tel. +370 695 75 269