Apie mus

Mūsų veiklos tikslas – skatinti vaikus išreikšti save, lavinti kūrybiškumą, vaizduotę, stiprinti savivertę, ugdyti bendravimo įgūdžius, dėmesio sutelktumą bei puoselėti individualybę. Pažadukas - nepaliaujami ieškojimai, atradimai, pažintis, draugystė, patirtis, šypsenos ir svajonės! Tai siekis įkvėpti vaikus atskleisti ir vystyti jų vaizduotės sugebėjimus. Kviečiame kartu puoselėti besiskleidžiančius gabumus kūrybinių, edukacinių ir eksperimentinių veiklų metu!

IMG_3208

GIMTADIENIO ŠVENTĖS

Drąsuolių scena/ būgnai/ mikrofonai/ yamaha ir kiti linksmi muzikos instrumentai.

Slaptas herojiška spinta tik vaikams!

Xbox žaidimai/ Karaoke

Diskoteka su mirgančiomis švieselėmis.

Čiuožykla, laipiojimo siena, supynės, stalo futbolas

Smukiąją motoriką lavinantys žaidimai ir žaislai

PINJATA

GIMTADIENIO PROGRAMOS

Mokslinių EKSPERIMENTŲ šou

Muilo gamyba

Lūpų balzamų gamyba

Tapyba ant vandens

Piešimas spalvotu smėliu

Žvakių liejimas

Šnipų vakarėlis

Kareiviškas vakarėlis

Personažai/ animatoriai

MINI DARŽELIS

Sociologas L. Bromas teigia „ pagrindiniai socializacijos uždaviniai vaikystėje yra kalbos įgūdžių formavimas, esminis asmenybės susiformavimas ir pagrindinių normų bei vertybių išmokimas.“ Skatinkime vaikus dalintis idėjomis, gerumu, mokytis gyventi žvelgiant į pasaulį be pykčio, atsipalaidavus ir džiaugiantis tuo, kas mus supa.

EDUKACINĖS PROGRAMOS

Visas edukacijas programas vedame tiek studijoje, tiek Jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat edukacijas vedame darželiuose ir mokyklose!

FOTOGRAFO PASLAUGOS

Šventės įamžinimas

KITOS PASLAUGOS

Vaikų gimtadieniai Jūsų pasirinktoje vietoje

Vaikų užimtumas suaugusių švenčių metu

PINJATA gimtadienio metu

* MUZIKA, ĮGARSINIMU, EDUKACINĖMIS VEIKLOMIS IR ŽAIDIMAIS PASIRŪPINA MŪSŲ KOMANDA.

Mūsų nuostabi komanda

Jūsų draugė - Deimantė

Esu „Pažaduko“ vaikų pramogų studijos steigėja. Kauno technologijos universitete įgytas viešojo valdymo ir pedagogikos bakalauro kvalifikacinis laipsnis ir pedagogo kvalifikacija. Vytauto Didžiojo Universitete švietimo vadybos magistro kvalifikacinis laipsnis. Ugdymo ir pramogų procese labai svarbu bendradarbiavimas, kompromiso ieškojimas. Kartu ugdome vaikų asmenybę ir kritinį mąstymą. Pasižymiu dalykiškumu bei atsakingumu. Vertinu tradicines vertybes. Vadovaujuosi taisykle – „Turi sugebėti išugdyti dvi mintis ten, kur anksčiau buvo viena“. Visgi ugdymo įstaiga tai vaikų antrieji namai, todėl svarbu, kad šalia jų būtų drąsi asmenybė, kuri lydėtų juos tobulėjimo link.

Jūsų draugė - Simona

Kauno technologijos universitete įgijusi politikos mokslų ir pedagogikos bakalauro kvalifikacinį laipsnį ir pedagogo kvalifikaciją. Esu linksma, motyvuota, energinga, iniciatyvi, atsakinga, komunikabili. Vaikų ugdymas - tai pašaukimas, neįsivaizduoju savęs kitoje darbo sferoje! Kiekviena diena kartu su mažaisiais trykšta kūrybingumu, fantazija ir naujovėmis. Sudominti mažuosius – kasdieninis iššūkis, kurį įveikiame kartu!

Jūsų draugė - Evelina

Kauno Kolegijos menų ir ugdymo fakultete, įgijusi fotografijos bakalauro kvalifikacinį laipsnį, architektūros, apimtinių meno kūrinių fotografavimo ir meno kūrinių reprodukavimo specializacija. Nuo 2018 metų dirbu mokinių poilsio stovykloje „Pasaka“ , kurioje esu atsakinga už vaikų neformalųjį švietimą. „ Pažaduko“ vaikų pramogų studijoje, didžiąją dalį dėmesio skiriu vaikų kūrybiškumo ugdymui, asmens gebėjimui atrasti tai, kas yra nauja ir originalu. Pasižymiu kruopštumu ir atsakingumu, esu kūrybiška ir kantri, mano tikslas yra lavinti ir ugdyti vaikų saviraišką ir pasitikėjimą savimi. Vaikų kūrybiškumas pasireiškia tik saugioje aplinkoje, kuri pasižymi pagarba ir pasitikėjimu, kurią sukuriame kartu.

Turi klausimų ?

Rašykite mums

IMG_4030