Užsiėmimai vaikams

„Vaiko protas yra jo pirštų galiukuose“ (B. Sukhomlinsky)

Aktyvindami ir lavindami vaikų pirštų galiukus, skatiname kalbos vystymąsi,  nes žmogaus smegenyse esantys centrai, atsakingi už kalbą ir pirštų judėjimą, yra arti vienas kito. O kai kurie pirštų ir riešo judesiai susiję su aplinkos suvokimu, intelektine smegenų veikla. Pasak I. Kanto smulkiosios motorikos lavinimas siejamas su gebėjimu ilgiau išlaikyti dėmesį, greičiau pradėti bei geriau logiškai mąstyti, samprotauti. Smulkiosios motorikos lavinimas gerina vaikų judesių koordinaciją, vaizdinę, regimąją ir judėjimo atmintį. Tai padeda ugdyti vaiko savarankiškumą, didina vaiko pasitikėjimą savimi, ugdo kūrybiškumą. Procesinės kūrybos pagalba žadiname teigiamas vaiko emocijas ir jausmus. Pojūčių lavinimas padeda geriau orientuotis pasaulyje, pažinti ir tobulinti savo kūną, taip pat skatina mąstymo, atminties, dėmesio vystymąsi, kartu vaikas tobulėja intelektualiai ir fiziškai, lavėja jo vaizduotė, kūrybiškumas, vaikas, turintis išvystytas pojūčių funkcijas, daug geriau sugeba sutelkti dėmesį ir geriau mokytis. Sociologas L. Bromas teigia „ pagrindiniai socializacijos uždaviniai vaikystėje yra kalbos įgūdžių formavimas, esminis asmenybės susiformavimas ir pagrindinių normų bei vertybių išmokimas.“

Skatinkime vaikus dalintis idėjomis, gerumu, mokytis gyventi žvelgiant į pasaulį be pykčio, atsipalaidavus ir džiaugiantis tuo, kas mus supa.

Prieš kiekvieną užsiėmimą žaidžiame pirštukų žaidimus ir aptariame veiklas “draugystės rate”. Kiekvieno užsiėmimo metu atliekamos dvi skirtingos veiklos.

 

✔️Smulkiosios motorikos lavinimas

✔️Kūrybiškumo ugdymas

✔️Procesinė kūryba

✔️Pojūčių lavinimas (klausytis, stebėti, liesti, ragauti, uostyti)

✔️Vaikų socializacija

 

Užsiėmimai vyksta: 

( I grupė) PIRMADIENIAIS 17:30 val. 

(II grupė) TREČIADIENIAIS 17:30VAL,

Trukmė: 60 min.

Intensyvumas: 1 k/sav.

Kaina: 30 eur/mėn. Vienkartinis 8 eur.

Amžius: 1,5m. – 3m.

Užsiėmimus veda:

Pedagogė Deimantė Kvedaravičienė

 

Registracija:

info@pazadukas.lt

Daugiau informacijos:

☎️ 869575269