EDUKACINIAI UŽSIĖMIMAI

IŠLAISVINKIME VAIKŲ KŪRYBIŠKUMĄ! Pažadukas organizuoja edukacinius užsiėmimus, renginius, gimtadienius visoje Lietuvoje, Tavo mieste!

TAPYBA SPALVOTU SMĖLIU

Tapyba spalvotu smėliu meninės raiškos priemonė skirta vaikams nuo 3 metų. Spalvoto smėlio tapyboje svarbu, pats procesas, o ne meniniai sugebėjimai.

Šis edukacinis užsiėmimas lavina vaizduotę, regą, smulkiąją motorika ir pojūčius. Pamokos metu vaikai išmoks naudotis spalvotu smėliu, derinti spalva. Taip pat išmoks spalvų maišymo paslapčių, pasigamins savo norimą eksperimentinę spalvą.  Vaikams  bus suteikti specialiai paruošti paveikslai, kuriuos jie spalvins ir galės pasilikti sau!

Programai amžiaus cenzas negalioja! Išlaisvinime vaikų kūrybiškumą!

Trukmė: apie 1 val.
Kaina: Priklauso nuo dalyvių skaičiaus
Žmonių skaičius: nuo 15
Amžius: 3+

MUILO GAMYBA

Užsiėmimo metu vaikai susipažins su muilo atsiradimo istorija bei jo gamyba. Taip pat lavins savo meninius gebėjimus, išmoksime derinti spalvas ir patys gaminsite muilą. Užsiėmimo metu vaikai pasigamins 3-4 skirtingų spalvų ir kvapų muiliukus. Muilo gamybai naudojamos natūralios medžiagos, eteriniai aliejai ir natūralūs dažai.Kartu pažinsime natūralius kvapus, spalvų derinimo paslaptis. 

Trukmė: apie 1 val.
Kaina: Priklauso nuo dalyvių skaičiaus
Žmonių skaičius: nuo 15
Amžius: 6+

LŪPŲ BALZAMO GAMYBA 

Lūpų balzamo gamyba gali būti dar viena smagi veikla, taip pat tai priemonė, kurią nesunkiai galima pasigaminti namų sąlygomis. Tai vienas populiariausių produktų, kurį žmonės gaminasi patys! 
Naudosime eterinius aliejus, vitaminą E, kvapus, kietuosius aliejus, bičių vašką ir fantaziją!
Kartu pasigaminsite nesudėtingus lūpų balzamus, kuriuos visuomet galėsite nesunkiai susimaišyti ir namuose.

Trukmė: apie 1 val.
Kaina: Priklauso nuo dalyvių skaičiaus
Žmonių skaičius: nuo 15
Amžius: 6+

ŽVAKIŲ GAMYBA

Tiems, kurie niekada nedarė nieko panašaus, žvakių gamyba gali pasirodyti be galo sudėtingu ir sunkiu išbandymu, tačiau šis užsiėmimas yra labai paprastas. Į pagalbą pasitelksime fantaziją. Kartu susipažinsime su žvakių gamybos paslaptimis, istorija. Patys gaminsime kvepiančias, spalvomis ir raštais išmargintas žvakes indeliuose. Naudosime sojų vašką, kvapiu aliejus ir spalvas! Užsiėmimo metu vaikai pasigamins vieną skirtingų spalvų žvakę stikliniame inde.

Trukmė: apie 1 val.
Kaina: Priklauso nuo dalyvių skaičiaus
Žmonių skaičius: nuo 15
Amžius: 6+

MOKSLININIAI EKSPERIMENTAI

Vakarėlio metų atliksime 10 įdomių eksperimentų!

• ragausime ŠREKO gėrimą •kursime lavos lempą •bauginsime chameleoną piene •talpinsime kiaušinį butelyje •gaminsime spalvotus vulkanus •tirpdysime vaivorykštę •eksperimentuosime su skysčiais •išbandysime sausą ledą ir kt. Juos lydės įdomi ir naudinga informacija, smagūs pokštai bei gera nuotaika!

Programos trukmė: 1 val. 15 min.

Amžius 5+

Mus rasite:

Laisvės al. 99C, Kaunas

 tel. +370 695 75 269